"Másképpen gondolkozom a kézilabdáról. De nem vagyok hülye, megtartom azokat a dolgokat, amelyek jól működnek. Vannak elképzeléseim, hogy min szeretnék változtatni a csapatnál és a klubnál is" - mondta a svéd tréner a Kossuth Rádió Sportvilág című műsorában azzal kapcsolatban, hogy Carlos Ortega és a jelenlegi szakember, Javier Sabaté által a Veszprém a spanyol vonalat képviselte.

A címvédő Telekom Veszprém hazai pályán 32-28-ra győzte le az eperjesi Tatran Presovot a férfikézilabda-SEHA-liga alapszakaszának vasárnapi játéknapján. A vendégek végig jól tartották magukat, a második félidőben hat percen keresztül vezettek is, de a hajrában a bakonyi együttes sokkal magabiztosabbnak bizonyult.

A minap bombaként robbant a hír, hogy Iváncsik Gergő 17 után elhagyja a Veszprémet. A játékos az MNO-nak cáfolta a hírt, mint mondta, a szerződése ugyan lejár, de egy évet hosszabbítana, és menedzsere tárgyal a klubbal.

17 év után Iváncsik Gergő elhagyja a Telekom Veszprémet - értesült a Handball Planet.

Kétgólos, 27-25 arányú győzelmet aratott a Telekom Veszprém a német THW Kiel otthonában szerdán. Bár a mérkőzés elején még 5 góllal a hazaiak vezettek, Illic és Nagy gólsorozatával bebiztosította győzelmét a Veszprém.

Két világbajnok francia kézilabdázó, William Accambray és Kentin Mahe a Telekom Veszprém csapatához igazol – írja a Handball-Planet.com szakportál.

25:22-re a Barcelona nyerte a Bajnokok Ligája csoportmérkőzését Veszprémben. A Telekom kiválóan kezdett, egy gólos előnnyel zárta az első félidőt, a második játékrészben azonban kifulladt a csapat, sorra maradtak ki a ziccerek.

Nem lép pályára a magyar válogatottban - jelentette be Iváncsik Gergő. "2000. október 26-án lépett először pályára a felnőtt válogatottban, rengeteg mérkőzést ,világversenyt kiemelhetnék, de az érdemeit mind tudjuk, láttuk. A magyar csapatban játszani neki mindig a szívügye volt és az is marad" - olvasható a játékos hivatalos Facebook oldalán.

A címvédő Telekom Veszprém öt góllal legyőzte a vendég Izvidac csapatát vasárnap a férfi kézilabda SEHA Liga alapszakaszában.

A lengyel Wisla Plock csapatában kézilabdázik nyártól Borbély Ádám, a Telekom Veszprém és a magyar válogatott kapusa.A Bajnokok Ligája-résztvevő lengyel klub honlapjának keddi beszámolója szerint a 21 éves játékos már alá is írta a szerződését, ami idén nyártól érvényes és két évre szól.